Evet Google Adwords premier partneriz.
Evet hatta düşük bütçeli reklam veren müşterilerimiz için ''İNDİRİMLİ ADWORDS REKLAM HİZMETİ'' projemiz ile hizmet sağlamaktayız, bu sayede reklam verenlerimize çok daha ekonomik maliyetler ile çok daha yüksek verim ve dönüşümler sağlamaktayız.
Bu hizmetimizde ne Google Adwords politikalarına, ne de Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bir durum kesinlikle bulunmamaktadır. Hizmeti nasıl sağladığımız hakkında detaylı bilgilendirmemizi BURAYA TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
2019 Yılının başında çıkan yeni yasa gereği, ''Google Adwords'' Türkiye'de vergi vermediği için yaptığınız harcamaları sizin beyan ederek, %15 tutarında vergi ödemeniz gerekmektedir, bunu yapmadığınız zaman vergi cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Evet bizlere ulaştığınız taktirde, eğer itiraz oluşturmadıysanız sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. İtiraz oluşturduysanız gelen sonuç kesinleşeceğinden artık kimsenin elinden bir şey gelmeyecektir.
Evet istediğiniz ülkeleri hedefleyen, kampanyalar oluşturabilir sizler için en iyi şekilde bu kampanyaları yönetebiliriz.

Adwords maliyetlerinizi %50 azaltalım, yanında ücretsiz reklam optimizasyon desteği verelim.

Sadece maliyetlerinizi azaltmakla yetinmeyip, ayni reklam kampanyası ile çok daha fazla müşteriye erişmeni sağlayalım Detaylı bilgi için bize ulaşın bölümüne tıklayınız.