150TL Ödeme Eşikli Facebook Hesapları Nasıl Açılır?
150TL kredili facebook reklamı oluşturma eğitimiDikkatli okuyunuz;
     Bu satırları gördüyseniz çok şanslı olabilirsiniz, bugünden sonra ekonomik hayatınız olumlu yönde çok farklı şekillenebilir. Çünkü çok büyük bir yöntemi 3 kişiye satıyoruz bu yöntemi bilen Facebook üzerinden 150TL ödeme kredili hesaplar açarak sınırsız reklam verme gücüne sahip olacak. SINIRSIZ

Neden Bu Yöntemi Satıyoruz?
Samimi olarak başlamak istiyorum bizim için paradan önce müşteri memnuniyeti gelir en büyük prensip ve ilkelerimizden biride budur. Tüm müşterilerimizi memnun etmeseydik ya da bunun için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmese idik şu an bu noktada olamazdık bunun bilincindeyiz. r10 da R10 PROFİLİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ yada burada kısacası hiç bir mecrada hiç bir müşterimizi memnuniyetsiz bırakmadık ve buna özen gösterdik tabi ki müşterilerimiz arasında anlaşamadığımız kafalarımızın uyuşmadığı insanlar oldu ama hatırladığım 1 tane yani %99.9 oranın bile üstünde müşteri memnuniyetini çok şükür sağladık

Fakat gerek müşteri odaklı politikalarımız gerek ise virüs krizinden dolayı şirket olarak bu ay ödemelerimizde 9 bin TL bir açık oluştu mevcut bu açık için gerekli kaynağı sağlamak adına 3 kişiye bu eğitim satılacaktır şunu unutmayınız ki aldığınız eğitim için istenilen fiyat mukayese dahi edilemeyecek kadar  ucuzdur 1 gün içinde bu eğitimden sonra ödediğiniz fiyattan çok daha fazla reklam çıkabilirsiniz.


Bu ay içinde bulunduğumuz bu mali kriz neticesinde 3 kişiye büyük bir fırsat kapısı doğmuş oldu.

Bir Düşünün Sınırsız Facebook reklam açma gücüne kavuşacaksınız...

Şuanda bu yazıda yazdığım olay size bir ekmek kapısı olabilir, bir daha böyle bir güce sahip olma fırsatınız olmaya bilir bu nedenle elinizi çabuk tutunuz.

Yalnızca 3 kişiye satılacaktır. Alan kişiler gizli tutulacaktır. Bu yöntem kendi kullanımınız içindir başkasına reklam satabilirsiniz ama taktiği satamazsanız fakat bu şekilde hesap oluşturup tanesini 50TL den satabilirsiniz

Kime satacağımıza biz karar veriyoruz sizin hakkınızda bazı araştırmalar yapabiliriz,
bu nedenle satın alma talebi değil Whatsapp’dan ilk etapta başvuru talebi yapabileceksiniz, taktiği alanlar konusunda seçici olmak zorundayız sizden cevap için biraz beklemenizi rica edebiliriz.


Aklınızda böyle bir şey olduğuna nasıl güvenebilirim sorusu var ise ?
Yöntemi devretmeyi düşündüğümüz kişilerden 250TL peşinat talep edeceğiz ödeme geçtikten sonra;

Sizin tarafınızdan açılmış sıfır Facebook hesaplarına biz yöntemi uyguladığımızda 150TL ödeme eşiği aldığını göreceksiniz herhangi bir reklamda yayınlanıp tamamlanmasını bekleyebilirsiniz ve taktiğin varlığından, uygulanabilir ve harcanabilir olduğundan hiç bir kuşkuya yer olmadan emin olduktan sonra kalan ödemeyi geçeceksiniz.

ayrıca yöntemi tüm hatları ile size öğretip belli bir süre destek sağlayacağız destek süresi yöntem hakkında hakim olduğumuz tüm fikirleri size aktardığımızda, yada sizin tam olarak bu yönteme hakim olduğunuza inandığımızda, kısacası bu yöntemi kullanma yetisine sizi kavuşturduktan sonra tarafımızca dilediğimiz zaman sonlandırılabilir.

Yöntem dışı destek ve eğitimden ek para talep edebiliriz.

Ödemeden dolayısı ile teslimattan sonrasında, iade kesinlikle yoktur.

FİYAT 3.000 TL

VE KARAR SİZİN BU ŞANSLI 3 KİŞİ ARASINDA OLMAK İSTİYORMUSUNUZ ?

Google Adwords ve Facebook İnstagram Reklamlarında Ek Bakiye Sağlayalım

Üstelik sadece ek bakiye sağlamıyor, ücretsiz reklam optimizasyon desteğini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz... Müşteri Referanslarımızı tarafsız bir webmaster platformu olan ''R10.NET'' Profilimizden görebilir konularımıza verilen yorumları inceleyebilirsiniz... Not:Bu forumu bilmeyenler için söylüyoruz bu forum dışarıdan üyeliğe kapalı olup sadece davetiye ve başvuru ile üye kabul etmektedir bu sebebten bu referans ve yorumları manipüle etme şansımız bulunmamaktadır tüm referans ve yorumlar müşterilerimizin gerçek fikir ve düşüncelerini yansıtmaktadır.