Google Adwords Bakiyeli Hesaplarınızı Satın Alalım
Adwords'de Bakiye İadesi İçin Aylarca Beklemeyin! Hesaplarınızı Biz Satın Alalım

Herhangi bir nedenden ücret yatırdıktan sonra vazgeçip reklamını durduğunuz fakat içinde bakiye olan tüm hesaplarınız tarafımızca satın alınır.

Evet adwords bakiye iadesi sağlamaktadır yalnız aşağıdaki yazıda açıkladığımız ve farklı kanallardanda teyit alabiliceğiniz üzere geri iade aylar sürmektedir.
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Hesaplarınızdaki bakiyenin yarı ücretini hemen sizlere ödüyoruz.
Örnek
Hesabınızda 50 TL varsa biz size hemen 25 TL ödeme yapıp hesabı devir alıyoruz 5 bin tl varsa 2.500 TL ödeme yapıp geri alıyoruz herhangi bir alt yada üst limit bulunmamaktadır.


Yalnızca 2 şartımız bulunmaktadır.

1.Ödeme yapan kişi banka dekontları ile kendini kanıtlamalıdır
2.Hesap askıya alınmamalıdır.

Deneme amaçlı bir reklam verilecek, yayına girdiği an ödemeniz yapılacaktır.

Adsreklam.net Google Adwords Premier Partner Olan Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Kuruluşudur.

Google Adwords ve Facebook İnstagram Reklamlarında Ek Bakiye Sağlayalım

Üstelik sadece ek bakiye sağlamıyor, ücretsiz reklam optimizasyon desteğini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz... Müşteri Referanslarımızı tarafsız bir webmaster platformu olan ''R10.NET'' Profilimizden görebilir konularımıza verilen yorumları inceleyebilirsiniz... Not:Bu forumu bilmeyenler için söylüyoruz bu forum dışarıdan üyeliğe kapalı olup sadece davetiye ve başvuru ile üye kabul etmektedir bu sebebten bu referans ve yorumları manipüle etme şansımız bulunmamaktadır tüm referans ve yorumlar müşterilerimizin gerçek fikir ve düşüncelerini yansıtmaktadır.