İndirimli Adwords Reklam Hizmeti
Tercih Edeceğiniz Pakete Göre %35'den %50'Ye Kadar İndirimli Olarak Google Adwords Üzerinden Reklamlarınızı Yayınlayın.

 

     

       Öncelikle bilmenizi isteriz ki Adsreklam.net ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için reklam giderlerini minimize edip, verimliliği ise büyük ölçüde arttırmayı amaçlayan projeler geliştirmeyi amaç edinerek çıktığımız bu zorlu yoldaki en başarılı projelerimizden biri olduğunu düşündüğümüz ve en çok önem verdiğimiz arka planında bu hizmeti sizlere sunmak için büyük mesai harcadığımız proje indirimli adwords hizmetleri projesidir.


Örnek;
 
         Premium paket satın alan müşterilerimiz ''250 TL'' ödeme yaparak, ''365'' TL tutarında reklam yayınlayacaktır, bunun yanında ücretsiz olarak reklam optimizasyon desteği alacaktır.

Paket içerikleri ve fiyatları


Premium Paket
250 TL Karşılığında Adwords üzerinden 365 TL lik reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %45)
Ücretsiz Reklam Optimizasyon Desteği Mevcuttur.

Platin Paket
500 TL Karşılığında Adwords üzerinden 750 TL lik Reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %50) 
İlk satın alıma özel %15 hediye 860 TL

Ücretsiz Reklam Optimizasyon Desteği Mevcuttur.


       Bu çalışmalar arasında 6 ayı aşkın bir süredir aktif olarak hizmet verdiğimiz ve aldığımız geri dönüşler neticesinde, bizi en çok heyecanlandıran ve Türkiye' de hatta belkide dünyada, altyapısı bir tek Adsreklam.net ekibi tarafından legal olarak sunulduğuna inandığımız indirimli Adwords reklam hizmetini sizlere tanıtmaktan onur duyarız. 
       Elbetteki bu tarz indirimli reklam hizmeti veren başkalarıda vardır, ama yukarıda belirtiğimiz gibi ''Legal'' olarak bir tek Adsreklam.net olarak biz sağlamaktayız.
       Nasıl legal sağlıyoruz; genellikle Adwords de verilen indirimli reklam hizmetleri ya çalıntı kredi kartı, yada çalıntı hesaplar ile sunulmaktadır, Adwords tarafından bu fark edildiğinde çıkılan reklamlar kara listeye alınarak reklamverenlere büyük ölçüde zarar vermektedir.
       Adsreklam.net ekibi olarak biz bu indirimleri sizlere sağlamak için yurt içi ve yurt dışından pek çok platformu takip ederek, Google Adwords'e bakiye yüklemiş fakat daha sonra reklam vermekten herhangi bir nedenden vazgeçen ve iade sürelerinin uzunluğundan dolayı uygun fiyata satılan bakiyeli hesapları araştırır, bulur ve satın alarak, sizlere indirimli reklam hizmeti olarak sunarız.
       Satın alınan her hesabın, ödeme banka dekontları tarafımızca kontrol edilerek hesaplar teslim alınmakta ve 6 ayı aşkın süredir hizmet verdiğimiz 100'ün üzerinde müşterimizden gayet olumlu geri dönüş almaktayız.

*İndirimli Adwords reklam hizmetleri bütçenize göre tercih edebileceğiniz 4 farklı paket olarak sunulur.

*Satın aldığınız paketteki tutarlar ana bütçenizi temsil etmektedir.

*Paket bitiminde tekrar paket alarak reklamınıza stoklarımız el verdikce sınırsız olarak devam edebilirsiniz.

*Sayfanın en sonunda kullanıcısı sözleşmesi ve şartlar yer almaktadır, bizden hizmet satın almadan önce dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

 

       Görüldüğü üzere siz değerli reklamverenlerimiz satın aldığı her pakette, kademeli olarak avantajı artan bir sistem oluşturduk en uygun pakette, %35 avantaj ile başlayıp en üst pakette bu indirim avantajı %50 olmakla beraber, sadece indirim değil normal şartlar altında extradan %15 komisyonla yapılan reklam optimizasyon hizmetinide ücretsiz  ekledik.
       Buna göre; ''Premium ve Platin paket sahibi olan kullanıcılarımıza Ücretsiz reklam optimizasyon desteği sunulmaktadır, reklam optimizasyon desteği alan müşterilerimiz sadece site url adresi paylaşması yeterli olup geri kalan reklam metinleri, anahtar kelime araştırmaları, negatif kelimeler bütçe ve tbm ayarları kısacası herşeyi müşterilerimize en çok verim ve en az maliyet oluşturacak ayarlar konusunda büyük ölçüde tecrübe kazanmış Adsreklam.net ekibi tarafından belirlenip. Premium ve Platin paket satın alan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır, evet doğru anladınız tüm bu hizmetleri sizlere komisyon almayı bırakın reklam çıkacağınız tutardan, %45 ve %50 oranlarında indirim yaparak sağlamaktayız.

Müşteri yorumlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

       Dip not Aslında şuanda bazılarınızın içinden; (''İşte bir firma daha kendi sitesinde kendi kendine adeta bir sizofren edasıyla yorum yapmış ve bizimde bunları okuyarak inanmamızı bekliyor;'' )
diye düşündüğünüzü biliyoruz, merak etmeyin sizleri anlıyor ve bunu bu şekilde yapan çok fazla firma olduğunuda biliyoruz. 
       Tüm samimiyetimizle söylüyoruz ki biz o firmalardan değiliz, hatta söylemekle kalmayıp bunu sizlere ispatlayabiliriz nasıl mı ?
       Sitemizde paylaştığımız ve tarafımıza yapılan tüm yorumlar bizlere sitemiz üzerinden  değil, Türkiye'de web masterların en büyük bilgi ve ticaret forumu olan üye olmanın kolay olmadığı sadece davetiye ile üye olunabilen  ve geliştirdiğimiz hizmetin pazarlamasını ilk yapmaya başladığımız ''www.r10.net'' üzerinden yapılmıştır, ve sitemize eklenen bu yorumların tümünde r10.net üzerindeki kaynak linki paylaşılmaktadır. 

       Ayrıca yorumlarda sadece r10.net üyelerinin görebiliceği üye yaşları ve ticaret durumlarının ekran görüntüleride ekliyoruz ki orada bir lobi faliyeti yada kendi açtığımız yan hesaplarla kendimize asılsız yorumlar yaptığımızı düşünmeyin, bilmeyenler için söylüyoruz ''www.r10.net'' sitesini araştırdığınızda, günümüzde ender rastlanan forumda güven, saygı ve sevgiye dayanan, bu erdemleri taşıyamayan kullanıcıların çok uzun süre barınamadığı ve bir çok şeyi borçlu olduğumuza inandığımız kısacası kendimize yorum yaparak veya yaptırarak ticarete hile karıştırabiliceğimiz bir ortamın kesinlikle  mümkün olmadığı bir platform görüceksiniz...
        Dijital reklam sektörüne adım attığımız ilk günden beri aklımızda olan ve asla unutmadığımız şu sözlerle yazımı tamamlamak istiyorum..

''Bizler sizlerin reklamını yaparız, bizim reklamımızı ise en iyi müşterilerimiz yapar.''

ADWORDS İNDİRİMLİ REKLAM HİZMETLERİ KULLANICISI SÖZLEŞMESİ VE ŞARTLARI
Lütfen Dikkatli Okuyunuz Kullanıcı Sözleşmesi Yerine Geçer

1-Reklam çıkışları kendi hesaplarımızdan sağlanmaktadır.

2-Günlük çıkışı yapılan reklam miktarları ss olarak sizlere raporlanır, Whatsapp veya mail üzerinden iletilir.

3-Reklam çıkışı yapılan hesap bilgileri kesinlikle sizlerle paylaşılmaz Google Analytics ve personellerimiz tarafından sizlere sunulan Google Adwords panelinin ekran görüntüleri ile takip edebilirsiniz.

4-Google reklam politikalarına uymayan sitelerin reklamları onaylanmaz ise ücret iadesi yapılmaz farklı bir site adına veya Youtube Videoları üzerine reklam çıkışı sağlanabilir.

5-Adwords indirimli reklam hizmetinde günlük maksimum reklam çıkışı 40 TL dir. Bunun üzerinde reklam vermek isteyen müşterilerimiz diğer hizmetlerimizi inceleyebilirler.

6-(Karşılıklı saygıyı çok önemli bulmaktayız bu durumda herhangi bir saygısızlık vb aramızda yaşanırsa yada bu tarz bir bir durum olursa diye bu maddeyi ekliyoruz tartışmanın büyümemesi içinde bu kalıpda yazıyoruz) ''Adsreklam.net ekibi olarak Hiç bir neden göstermeksizin reklamınızın yayınını durdurup kalan ücretinizi iade Etme hakkını saklı tutuyorum.''

7-Şayet ödeme yapıldıktan sonra reklamlarınız Adwords üzerinde BİZDEN KAYNAKLANMAYAN bir sebebden yayınlanmassa (reddedilme uygunsuz bulunma kara liste vb.) gibi nedenlerden ÜCRET İADESİ Yapılmaz Fakat Bakiyeniz Saklı Kalır ve başka reklam vererek değerlendirebilirsiniz.

8-Olabildiğince hızlı reklamlarınızı onaylatıp yayınlatmaya başlarız ve bütçenizi kullanırsınız. Lakin Google Adwords kaynaklı gecikmelerden (manuel inceleme,hesap incelemesi,teknik nedenler) sorumlu olmamakla beraber süreçe müdahale etme şansımızda bulunmamaktadır.

9-Bizimle çalışan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.

Saygılarımızla Adsreklam.net Ekibi.

Google Ve Sosyal Medyada Reklamlarınız Olsun

İşlerinizi büyütmek için en iyi yol Google, İnstagram ve Facebook üzerinde profesyonel olarak reklamlarınız olsun. Üstelik ocak ayı sonuna kadar ek bakiyeli paketlerimiz ile.