İndirimli Reklam Sistemimiz Hakkında 09ARA
İndirimli Reklam Sistemimiz Hakkında

   Öncelikle bilmenizi isteriz ki Adsreklam.net ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için reklam giderlerini minimize edip, verimliliği ise büyük ölçüde arttırmayı hedefleyen projeler geliştirmeyi amaç edinerek çıktığımız bu zorlu yoldaki en başarılı projelerimizden biri olduğunu inandığımız, en çok önem verdiğimiz arka planında bu hizmeti sizlere sunmak için büyük mesai harcadığımız proje ‘’İndirimli Adwords hizmetleri’’ projesidir.

   Bu projemizi tamamlayıp 8 ayı aşkın bir süredir aktif olarak hizmet verdik, vermeye de devam ediyoruz, hizmetimiz ile alakalı aldığımız geri dönüşler neticesinde, bizi en çok heyecanlandıran ve Türkiye' de hatta belki de dünyada, altyapısı bir tek Adsreklam.net ekibi tarafından legal olarak sunulduğuna inandığımız ‘’İndirimli Adwords reklam hizmetini’’ sizlere tanıtmaktan onur duyarız. 

   Elbet deki bu tarz indirimli reklam hizmeti veren başkaları da vardır, ama yukarıda belirtiğimiz gibi ''Legal'' olarak bir tek Adsreklam.net olarak biz sağlamaktayız.
Nasıl legal sağlıyoruz?
  
Genellikle Adwords de verilen indirimli reklam hizmetleri ya çalıntı kredi kartı, yada çalıntı hesaplar ile sunulmaktadır, Adwords tarafından bu fark edildiğinde çıkılan reklamlar kara listeye alınarak reklam verenlere büyük ölçüde zarar vermektedir.

   Biz ise kısaca özetlemek gerekirse Adsreklam.net ekibi olarak yurt içi ve yurt dışından pek çok platformu takip edip, ayrıca ilgili sayfalarımıza reklamlar oluşturup, Google Adwords’e bakiye yüklemiş fakat daha sonra reklam vermekten herhangi bir nedenden vazgeçmiş, iade sürelerinin uzunluğundan dolayı ise bizlere bu hesaplarını satmayı uygun bulmuş kullanıcıların hesaplarını satın alarak, sizlere ‘’İndirimli Reklam Hizmetimizi’ sağlıyoruz.

   Satın alınan her hesabın, ödeme banka dekontları tarafımızca kontrol edilerek hesaplar teslim alınmakta 8 ayı aşkın süredir 150'nin üzerinde müşterimize hizmet verdik ve hepsinden istisnasız olumlu yorum ve dönüşler aldık, bunları ‘’Kurumsal’’-‘’Referanslarımız’’ kısmından inceleyebilir kaynak linkleri ile teyit edebilirsiniz.

*** İndirimli Adwords reklam hizmetleri bütçenize göre tercih edebileceğiniz 4 farklı paket olarak sunulur.
*** Satın aldığınız paketteki tutarlar ana bütçenizi temsil etmektedir.
***
Paket bitiminde tekrar paket alarak reklamınıza stoklarımız el verdikçe sınırsız olarak devam edebilirsiniz.

   Paketlerimizi incelediyseniz ’İNCELEMEDİYSENİZ TIKLAYINIZ'' görüldüğü üzere siz değerli reklam verenlerimiz, satın aldığı her pakette, kademeli olarak avantajı artan bir sistem oluşturduk en uygun pakette, %35 avantaj ile başlayıp en üst pakette bu indirim avantajı %50 olmakla beraber, sadece indirim değil normal şartlar altında ekstra %15 komisyonla yapılan reklam optimizasyon hizmetini de ücretsiz olarak sunuyoruz.


   Buna göre; ''Premium ve Platin paket sahibi olan kullanıcılarımıza ‘’Ücretsiz reklam optimizasyon desteği’ ’tarafımızca sunuluyor, reklam optimizasyon desteği alan müşterilerimizin sadece site url adresi paylaşması yeterli olup geri kalan reklam metinleri, anahtar kelime araştırmaları, negatif kelimeler bütçe ve Tbm (tıklanma başı maliyet) ayarları kısacası her şeyi reklam verenlerimize en çok verim ve en az maliyet oluşturacak şekilde ayarlar bu konuda tecrübe kazanmış reklam danışmanlarımızı onlar için özel olarak görevlendiririz, tekrar etmekte fayda görüyoruz ki, tüm bu hizmetleri ‘’Premium’’ ve ‘’Platin’’ paket satın alan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunmaktayız, evet doğru anladınız tüm bu hizmetleri onlara komisyon almayı bırakın reklam çıktıkları tutardan,%35, %45 ve %50 oranlarında indirimli şekilde sağlıyoruz.

Müşteri yorumlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

Son Söz;
    Aslında şu anda bazılarınızın içinden;
(''İşte bir firma daha kendi sitesinde kendi kendine adeta bir şizofren edasıyla yorum yapmış ve bizimde bunları okuyarak inanmamızı bekliyor;'‘)
diye düşündüğünüzü biliyoruz, merak etmeyin sizleri anlıyor ve bunu bu şekilde yapan çok fazla firma olduğunu da biliyoruz, tüm samimiyetimizle söylüyoruz ki biz o firmalardan değiliz, hatta söylemekle kalmayıp bunu,
Sizlere ispatlayabiliriz nasıl mı?
  
Sitemizde paylaştığımız ve tarafımıza yapılan tüm yorumlar bizlere sitemiz üzerinden  değil, Türkiye'de web mastarların en büyük bilgi ve ticaret forumu olan, üye olmanın kolay olmayıp, sadece davetiye ile üye olunabilen ve geliştirdiğimiz hizmetin pazarlamasını ilk yaptığımız ''www.r10.net'' sitesi üzerinden tarafsız olarak yapılmıştır, sitemize eklenen bu yorumların tümüne r10.net üzerindeki kaynak linklerini teyit etmeniz amaçlı ekledik.

   Ayrıca yorumların ekran görüntülerini ekliyoruz ki sadece r10.net üyelerinin görebileceği üye yaşları ve ticaret durumlarını da görebilin, bir lobi faaliyeti, yada kendi açtığımız yan hesaplarla kendimize asılsız yorumlar yapma ihtimalimiz olmadığını ‘’www.r10.net’’ sitesi hakkında kısa bir araştırma yaparak kendiniz görebilirsiniz.

    R10.net sitesiniz araştırdığınızda günümüzde ender rastlanan  güven, saygı ve sevgiye dayanan, bu erdemleri taşıyamayan kullanıcıların çok uzun süre barınamayıp forumdan uzaklaştırıldığı, bu foruma üye olan herkesin ise bir çok şeyi bu siteye borçlu olduğunu anlayacaksınız.

Kısacası r10.net sitesinde ticarete hile karıştırabileceğimiz bir ortamın kesinlikle mümkün olmadığını görmüş olacaksınız.

        Dijital reklam sektörüne adım attığımız ilk günden beri aklımızda olan ve asla unutmadığımız şu sözlerle yazımızı tamamlamak istiyoruz;

''Bizler sizlerin reklamını yaparız, bizim reklamımızı ise en iyi müşterilerimiz yapar.''

Saygılarımızla Adsreklam.net ekibi...
Adsreklam.net
Google Adwords Premier Partner Olan Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Kuruluşudur...

Adsreklam.net Google Adwords Premier Partner Olan Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Kuruluşudur

Google Adwords ve Facebook İnstagram Reklamlarında Ek Bakiye Sağlayalım

Üstelik sadece ek bakiye sağlamıyor, ücretsiz reklam optimizasyon desteğini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz... Müşteri Referanslarımızı tarafsız bir webmaster platformu olan ''R10.NET'' Profilimizden görebilir konularımıza verilen yorumları inceleyebilirsiniz... Not:Bu forumu bilmeyenler için söylüyoruz bu forum dışarıdan üyeliğe kapalı olup sadece davetiye ve başvuru ile üye kabul etmektedir bu sebebten bu referans ve yorumları manipüle etme şansımız bulunmamaktadır tüm referans ve yorumlar müşterilerimizin gerçek fikir ve düşüncelerini yansıtmaktadır.