Google Adwords Sertifikanız mı var? 04KAS
Google Adwords Sertifikanız mı var?

                 

Arama Ağı Reklamcılığında 79 sertifikalı kullanıcımız


Görüntülü Reklamcılık 59 sertifikalı kullanıcımız


Video Reklamcılığı 71 sertifikalı kullanıcımız


Alışveriş Reklamcılığı 74 sertifikalı kullanıcımız bulunmaktadır.

Sizde aramız katılmak ister misiniz?

Tabi ki Google Adwords Sertifikanız olmak zorunda eğer sertifikanız yok ise üzülmeyin.

Sizler aramıza katıldıkça ‘’Adwords Premier Partner’’ seviyemiz yükselmekte ve Google için önemli bir Partner olmaktayız, bu nedenle kazan kazan anlaşması ile sizlere yardımcı olup çok uygun rakamlara sertifika eğitimi ve sertifika sağlıyoruz o vakitten sonra resmi olarak aşağıda yazdığımız uzmanlıklarınızdan birine yada bir kaçına sahip oluyor ve bunu belgeliyorsunuz, kısacası sizleri profesyonel bir dijital reklam uzmanı yapıyoruz.

 Yukarıdaki 283 kişinin çoğunu biz sertifika sahibi yaptık.

Sadece 5 saat içinde ve çok uygun fiyatlara sizlerin resmi sertifikalarını çıkartıyoruz, fiyatlar uygun ama bazı şartlarımız var bunları aşağıda belirteceğiz ama en önemlisi sertifikayı adınıza çıkarttıktan sonra sizlere teslim etmiyoruz.

   Bir ay bizimle çalışmanız ve bilgi sahibi olup öyle belge almanızı amaçlıyoruz, bu süreçten sonra başarınıza göre sizleri reklam danışmanı olarak görevlendirebiliriz.

 Tabi ki bir önemli şartımız daha var, mutlaka ‘’Partner’’ hesaplarımıza kullanıcı olarak tanımlanmalısınız. Aşağıdaki değerli sertifikaları çok uygun fiyatlara sağlamamızın iki şartı var onlarda bu yazdıklarımız.

Google ADS Görüntülü Reklam Ağı / Google ADS Display
Google ADS Arama Ağı Sertifikası / Google ADS Search
Google Alışveriş Sertifikası / Google Shoping
Google ADS Video Reklamcılığı Sertifikası / Google ADS Video

Adsreklam.net Google Adwords Premier Partner Olan Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Kuruluşudur

Adsreklam.net Google Adwords Premier Partner Olan Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Kuruluşudur…

Google Adwords ve Facebook İnstagram Reklamlarında Ek Bakiye Sağlayalım

Üstelik sadece ek bakiye sağlamıyor, ücretsiz reklam optimizasyon desteğini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz... Müşteri Referanslarımızı tarafsız bir webmaster platformu olan ''R10.NET'' Profilimizden görebilir konularımıza verilen yorumları inceleyebilirsiniz... Not:Bu forumu bilmeyenler için söylüyoruz bu forum dışarıdan üyeliğe kapalı olup sadece davetiye ve başvuru ile üye kabul etmektedir bu sebebten bu referans ve yorumları manipüle etme şansımız bulunmamaktadır tüm referans ve yorumlar müşterilerimizin gerçek fikir ve düşüncelerini yansıtmaktadır.